Vrhunski sportisti Pete gimnazije

Redni br. Prezime  i  ime učenika/ce Naziv  kluba Odjeljenje
1. Jovašević Mihajlo FK “Sarajevo“ I-S
2. Okerić Tarik Klub borilačkih vještina “Taekyon“ I-S
3. Serdarević Ali FK “Željezničar“ I-S
4. Mujić Berin Karate klub “Baščaršija“ I-S1
5. Ramić Irfan FK “Sarajevo“ I-3
6. Gušo Tajra-Alina Odbojkaški klub “Novi Grad“ I-4
7. Brkić Ajdin FK “Sarajevo“ I-5
8. Bujak Šejla ŽKK “Play Off“ I-5
9. Halilović Emir FK “Olimpik“ I-5
10. Ćorić Dario FK “Željezničar“ II-S
11. Džuho Mahir Karate klub “Okinawa“ II-S
12. Đugum Feriz Vaterpolo klub “Mladost“ II-S
13. Hajradinović Lejs FK “Olimpik“ II-S
14. Hukara Dželila Karate klub “Perfekt“ II-S
15. Huseinović Muhamed Ski klub “Ilidža“ II-S
16. Kadić Tarik Ski klub “Ilidža“ II-S
17. Livadić Arman PK “Sport time“ II-S
18. Dizdarević Muhamed FK “Olimpik“ II-S1
19. Piknjač Ajdin Sportski bilijar klub “Predator“ II-S1
20. Branković Emin KK “Real Way“ II-3
21. Ćimić Aldin Vaterpolo klub “Torpedo“ II-5
22. Hadžagić Amar Taekwondo klub “Novi Grad“ II-5
23. Klačar Asja Snowboard klub “Free Style“ II-5
24. Bajić Emir TK “Gem“ III-S
25. Duraković Faruk FK “Željezničar“ III-S
26. Jusufbegović Amila TK “Winner“ III-S
27. Mahmutović Džan Karate klub “Okinawa“ III-S
28. Musić Ahmed TK “Sprint“ II-S
29. Pehilj Tarik FK “Željezničar“ III-S
30. Suljović Faruk KK “Gen“ III-S
31. Tabaković Aid FK“Olimpik“ III-S
32. Tabaković Vedad PK “Bosna“ III-S
33. Zuhrić Ajlin Ski klub “Ilidža“ III-S
34. Žiković Mihajlo FK “Sarajevo“ III-S1
35. Ćosić Benjamin FK “Sarajevo“ III-S1
36. Halilović Adis RK “Vogošća-Poljine Hills“ III-S1
37. Kandić Faruk AK “Bosna“ III-S1
38. Mešić Hena PK “Sport time“ III-S1
39. Pilav Omar OKK “Spars 05“ III-S1
40. Vujović Ena ŽKK “Play Off“ III-S1
41. Hubanić Adin FK “Željezničar“ III-3
42. Šošić Madžid FK “Željezničar“ III-3
43. Đonko Amina PK “Sharks“ III-4
44. Repuh Izel TK “Sporting“ III-5
45. Devlić Bajazit FK “Olimpik“ IV-S
46. Divjan Muhamed FK “Sarajevo“ IV-S
47. Marevac Ena SFK 2000 Sarajevo IV-S
48. Selimović Emina KK “Igman“(Istočna Ilidža) IV-S
49. Tahirović Fatih PK “Sport time“ IV-S
50. Turulja Hamza Karate klub “Okinawa“ IV-S
51. Hukara Džejla Karate klub “Perfekt“ IV-S1
52. Malagić Edin Judo klub “Bosna“ IV-S1
53. Lasić Luka PK “Sport time“ IV-S1
54. Cacan Kenan FK “Željezničar“ IV-3
55. Muftić Vedad FK “Željezničar“ IV-3
56. Omerović Amar FK “Željezničar“ IV-3
57. Panić Matej KK “Koš“ IV-3
58. Hadžić Medaris FK “Slavija“ IV-4
59. Hasančić Tarik FK “Sarajevo“ IV-4
60. Marjanović Igor TK “Winner“ IV-4