Termini konsultacija

Termini konsultacija sa predmetnim nastavnicima

Raspored termina za konsultacije roditelja sa predmetnim nastavnicima u školskoj 2020/2021. godini

Predmet Predmetni nastavnik Termini konsultacija
Bosanski jezik i književnost, Hrvatski jezik i književnost, Srpski jezik i književnost Džananović Meliha Ponedjeljak u 17:15 kada su II i IV razredi druga smjena
Bosanski jezik i književnost Bećirović Sabira Ponedjeljak u 17:00 kada su I i III razredi prva smjena
Bosanski jezik i književnost Bećirović Adisa Ponedjeljak u 17:00 kada su I i III razredi prva smjena
Bosanski jezik i književnost, Hrvatski jezik i književnost, Srpski jezik i književnost Alajbegović Zlata Utorak u 12:05 kada su II i IV razredi prva smjena i u 13:15
kada su II i IV razredi druga smjena
Engleski jezik Krečo Meliha Srijeda u 17:00 kada su I i III razredi druga smjena
Engleski jezik Kazazović Zarifa Četvrtak u 16:00 kada su I i III razredi druga smjena
Engleski jezik Dilberović Nadina Četvrtak u 14:40 kada su II i IV razredi druga smjena
Njemački jezik Hajvaz Amira Petak u 13:15 kada su I i III razredi prva smjena
Njemački jezik Mašić Lamija Četvrtak u 13:15 kada su II i IV razredi druga smjena
Njemački jezik Huskić Adisa Četvrtak u 13:50 kada su II i IV razredi druga smjena
Njemački jezik Tahirović Tanja Srijeda u 10:45 kada su I i III razredi prva smjena
Arapski jezik Ahmetagić Semka Srijeda u 14:00 kada su I i III razredi druga smjena
Francuski jezik Arnautović-Marković Kata Srijeda u 14:30 kada su II i IV razredi druga smjena
Latinski jezik Ramić Ajla Utorak u 19:00 kada su II i IV razredi druga smjena
Turski jezik Peljto-Durmo Merisa Četvrtak u 15:00 kada su I i III razredi druga smjena
Matematika Muslić Dženana Utorak u 15:50 kada su I i III razredi druga smjena
Fizika Modronja Mediha Četvrtak u 17:00 kada su II i IV razredi druga smjena
Fizika Mahmutović Sabaheta Ponedjeljak u 16:30 kada su I i III razredi druga smjena
Informatika Šećerbegović Mirsad Četvrtak u 17:00 kada su I i III razredi druga smjena
Informatika Šmalcelj Nina Ponedjeljak u 15:10 kada su II i IV razredi druga smjena
Informatika Kopić Jasna Srijeda u 18:00 kad su II i IV razredi druga smjena
Kahriman Suvada Četvrtak u 14:00
Dautović Irma Petak u 12:00 kada su I i III razredi prva smjena
Biologija Džafo Hasnija Utorak u 18:00 kada su II i IV razredi druga smjena
Semić Amela Četvrtak u 12:40
Historija Spahić Meliha Srijeda u 17:00 kada su II i IV razredi druga smjena
Mirela Vasić Hadžihalilović Petak u 15:50 kada su II i IV razredi druga smjena i u 09:35 kada su II i IV razredi prva smjena
Geografija Omerhodžić Edina Ponedjeljak u 14:30
Geografija Kaljanac Sabina Ponedjeljak u 17:00
Psihologija Zahiragić Adisa Ponedjeljak u 13:00 kada su I i III razredi prva smjena
Filozofija s logikom, Sociologija Dugalić Elvir Ponedjeljak u 12:05 kada su I i III rezredi prva smjena i u 13:30 kada su I i III razredi druga smjena
Sociologija Kartal Dragana Ponedjeljak u 17:00
Demokratija Zulović Islam Četvrtak od 19:15 kada su I i III razredi druga smjena
Vjeronauka Tvrtković Alija Petak od 12:00 do 13:00
Likovna kultura Kadribegović Mensuda Ponedjeljak u 19:00 kada su I i III razredi druga smjena
Poturak Sead Ponedjeljak i utorak u 17:00
Muzička kultura Alibegović Ibrahim Četvrtak u 13:00 kada su I i III razredi prva smjena
Pravo Močević Muhamed Petak u 15:00 kada su II i IV razredi druga smjena
Adilović Ajka Četvrtak u 16:00 kada su I i III razredi druga smjena
Sport Bucalović Edin Četvrtak u 18:00 kada su II i IV razredi druga smjena
Sport Oručević Vedran Ponedjeljak u 15:10 kada su I i III razredi druga smjena
Sport Požek Jan Srijeda u 16:55 kada su II i IV razredi druga smjena
Sport Modronja Admir Srijeda u 17:00 kada su I i III razredi druga smjena
Kurspahić Adela Ponedjeljak u 16:00
Zekić Džemal Ponedjeljak u 13:15 kada su I i III razredi prva smjena
Tahirović Lejla Utorak i četvrtak u 17:00
Džigal Arijana Ponedjeljak u 18:00 kada su II i IV razredi druga smjena
Džigal Mehmed Ponedjeljak u 18:00 kada su I i III razredi druga smjena
Krivdić Alma Srijeda u 17:00 kada su II i IV razredi druga smjena
Ćibo Edina Ponedjeljak u 11:00 kada su I i III razredi prva smjena