Peta gimnazija

Vrhunski sportisti Pete gimnazije

R. br. Prezime  i  ime učenika/ce Naziv  kluba Član/ica reprezentacije BiH
1. Džuho Mahir Karate klub “Okinawa“ kadetska reprezentacija
2. Hukara Dželila Karate klub “Perfekt“ kadetska reprezentacija
3. Šuntić Benjamin FK “Olimpik “ U-15 reprezentacija
4. Kadić Tarik Ski klub “Ilidža“ dječija reprezentacija u alpskom skijanju
5. Huseinović Muhamed Ski klub “Ilidža“ dječija reprezentacija u alpskom skijanju
6. Livadić Arman PK “Sport time“ plivačka reprezentacija
7. Gočobija Harun KK “KOŠ“
8. Hadžihasanović Nedžma Ski klub “Ilidža“ dječija reprezentacija u alpskom skijanju
9. Hadžagić Amar Taekwondo klub “Novi Grad“ taekwondo reprezentacija
10. Klačar Asja Snowboard klub “Free Style“ juniorska snowboard reprezentacija
11. Viteškić Salih FK “Sarajevo“
12. Delalić Amsal KK “Spars 05“
13. Bajić Emir TK “Gem“
14. Duraković Faruk FK “Željezničar“ U-17 reprezentacija
15. Jusufbegović Amila TK “Winner“
16. Mahmutović Džan Karate klub “Okinawa“ kadetska reprezentacija
17. Musić Ahmed
18. Pehilj Tarik FK “Željezničar“ U-17 reprezentacija
19. Zuhrić Ajlin Ski klub “Ilidža“ dječija reprezentacija u alpskom skijanju
20. Žiković Mihajlo
21. Halilović Adis RK “Vogošća-Poljine Hills“ U-16 rukometna reprezentacija
22. Kandić Faruk AK “Bosna“
23. Mulić Neira Snowboard klub “Free Style“ juniorska snowboard reprezentacija
24. Pilav Omar OKK “Spars 05“ kadetska košarkaška reprezentacija
25. Vujović Ena ŽKK “Play Off“ košarkaška reprezentacija
26. Ćosić Benjamin FK “Sarajevo“ U-16 reprezentacija
27. Hubanić Adin
28. Đonko Amina
29. Repuh Izel TK “Sporting“
30. Alihodža Haris Karate Klub “Novi Grad" U-21 karate reprezentacija
31. Kadrić Meldin Stonoteniski klub “Aladža-A“ juniorska stonoteniska reprezentacija
32. Selimović Emina KK “KOŠ“
33. Tahirović Fatih PK “Sport time“ plivačka reprezentacija
34. Turulja Hamza
35. Hukara Džejla
36. Klačar Adna Snowboard klub “Free Style“ juniorska snowboard reprezentacija
37. Lasić Luka PK “Sport time“ plivačka reprezentacija
38. Malagić Edin Judo klub “Bosna“ judo kadetska reprezentacija
39. Cacan Kenan FK “Željezničar“
40. Muftić Vedad FK “Željezničar“ U-18 reprezentacija
41. Omerović Amar FK “Željezničar“ U-17 reprezentacija
42. Panić Matej KK “KOŠ“
43. Marjanović Igor TK “Winner“
44. Hadžić Medaris FK “Željezničar“ U-17 reprezentacija
45. Hasančić Tarik FK “Sarajevo“ U-17 reprezentacija
46. Kerleta Sanjin Taekwondo klub “Novi Grad“ taekwondo reprezentacija
47. Matijanić Petra KK “KOŠ“
48. Daguda Una Plesni cetar “Just dance“ plesna reprezentacija
49. Delić Denijal
50. Panjeta Ali FK “Željezničar“
51. Selak Vedran Skijaški klub “Sarajevo“ juniorska reprezentacija u alpskom skijanju
52. Zilić Enio FK “Željezničar“ U-19 reprezentacija
53. Terzić Dino Ski klub “Olimpic“ juniorska reprezentacija u alpskom skijanju
54. Islamović Dino FK “Sarajevo“ U-18 reprezentacija
55. Mujezin Armin FK “Bosna Union“
56. Ramić Zlatan FK “Željezničar“ U-17 reprezentacija
57. Hasanagić Tarik ORK “Bosna “